درباره ما

فعالیت این شرکت از سال 1398 شروع شده و آقای مکانیک با گروه بزرگی از کارشناس های اقتصادی،متخصصین اینترنتی وفنی تشکیل شده است که همواره در تلاشیم تا امنیت و آسایش را برای مشتریان و درآمد زایی بالا برای نمایندگان خود را  به ارمغان بیاوریم. با به کارگیری از تکنولوژی توانسته ایم خدمات تعمیرگاهی و تعمیرات خودرویی رایگان را برای مشتریان عزیز فراهم کنیم.اتلاف ‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و جلوگیری از هزینه های اضافه روزمره و خدماتی همگی نتایج تلاش تیم آقای مکانیک میباشد.با توجه به امکانات و خدمات آقای مکانیک توانسته ایم مشکلات ترافیکی و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ را با استفاده از خدمات سیار،علم و تخصص متخصصین آقای مکانیک تا حدی جلوگیری کنیم.
با استفاده از خدمات آقای مکانیک دیگر نیاز نیست به تعمیرگاه بروید و مسافت های طولانی را طی کنید.با آقای مکانیک تعمیرکار سیار به وسیله موتور سیکلت به محل شما آمده و خدمات تعمیرگاهی خود را در محل خود انجام خواهید داد.این امر باعث جلوگیری از آلودگی هوا،مشکلات ترافیکی،بهینه سازی سوخت،جلوگیری از هزینه های حمل و نقل خواهد بود.
رهبر انقلاب اسلامی، با تاکید به نیاز اساسی کشور به کار و کار آفرینی خاطر نشان کردند:
دو دلیل اساسی یعنی آمادگی کشور برای جهش و فشار اقتصادی دشمنان،ثابت میکند ایران،بیش از هر دوره دیگری به کار و کار آفرینی احتیاج دارد تا همچون عقابی تیز پرواز،در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد.
شرکت آقای مکانیک با راه اندازی استارتاپ جدید خود علاوه بر اشتغال زایی برای 30 الی 50 نفر پرسنل اداری و چند صد نفر تعمیرکار و بیش از چندین تعمیرگاه توانسته ایم به سمت توصیه های کاربردی رهبر معظم انقلاب اسلامی قدم برداریم و خدمات نوینی را به باشگاه مشتریان خود ارائه دهیم.
آقای مکانیک با هدف به اینکه هزینه های تعمیرات خودرو ها سالانه بسیار بالا میباشد در نظر دارد با این طرح علاوه بر خدمات رفاهی و آرامش خاطر برای استفاده کنندگان وسایل نقلیه ایجاد کند،از هزینه های بالای تعمیرات خودرو جلوگیری نماید.
خدمات تعمیرگاهی از قبیل:
 تعمیر و مکانیکی رایگان
 تعمیر تعلیق و جلوبندی رایگان
 شاسی کشی و صافکاری رایگان
 دیاگ و تنظیم موتور رایگان
 میزان فرمان رایگان
 تعویض روغن و تمامی فیلتر های خودرو رایگان
و همچنین خدمات رفاهی از قبیل:
 حمل خودرو شما در هر جای که هستید به وسیله جرثقیل رایگان
 به هنگام تعمیر خودرو مشتری شرکت خودرو دیگری در اختیار مشتری قرار خواهد داد
 مشاهده تصاویر زنده از تعمیرات خودرو شما به وسیله اپلیکیشن
 دسترسی به تمامی قطعات یدکی خودرو از طریق اپلیکیشن
تنها بخشی از خدمات رفاهی و خاطره انگیز این شرکت میباشد
امیدواریم که با لطف و عنایت مشتریان عزیز بتوانیم در کنار همدیگر خدمات بهتری به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم