آقای مکانیک

سامانه هوشمند تعمیرکار و تعمیرگاه سیار

با آقای مکانیک لازم نیست به تعمیرگاه بروید و مسافت های طولانی را طی کنید

آقای مکانیک

درباره ما

شرکت آقای مکانیک با راه اندازی استارتاپ جدید خود علاوه بر اشتغال زایی برای 30 الی 50 نفر پرسنل اداری و علاوه بر آن 3000 نفر تعمیرکار و بیش از 50 تعمیرگاه توانسته ایم به سمت توصیه های کاربردی رهبر معظم انقلاب اسلامی قدم برداریم و خدمات نوینی را به باشگاه مشتریان خود ارائه دهیم.

رهبر انقلاب اسلامی، با تاکید به نیاز اساسی کشور به کار و کار آفرینی خاطر نشان کردند: دو دلیل اساسی یعنی آمادگی کشور برای جهش و فشار اقتصادی دشمنان، ثابت می کند ایران، بیش از هر دوره دیگری به کار و کار آفرینی احتیاج دارد تا همچون عقابی تیز پرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد.

فعالیت این شرکت از سال 1398 شروع شده و آقای مکانیک با گروه بزرگی از کارشناس های اقتصادی، متخصصین اینترنتی و فنی تشکیل شده است که همواره در تلاش هستیم تا امنیت و آسایش را برای مشتریان و درآمد زایی بالا برای نمایندگان خود را به ارمغان بیاوریم. با به کارگیری از تکنولوژی توانسته ایم خدمات تعمیرگاهی و تعمیرات خودرویی رایگان را برای مشتریان عزیز فراهم کنیم.اتلاف ‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و جلوگیری از هزینه های اضافه روزمره و خدماتی همگی نتایج تلاش تیم آقای مکانیک می باشد. با توجه به امکانات و خدمات آقای مکانیک توانسته ایم مشکلات ترافیکی و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ را با استفاده از خدمات سیار، علم و تخصص متخصصین آقای مکانیک تا حدی جلوگیری کنیم. آقای مکانیک با هدف به اینکه هزینه های تعمیرات خودرو ها سالانه بسیار بالا می باشد در نظر دارد با این طرح علاوه بر خدمات رفاهی و آرامش خاطر برای استفاده کنندگان وسایل نقلیه ایجاد کند، از هزینه های بالای تعمیرات خودرو جلوگیری نماید. با استفاده از خدمات آقای مکانیک دیگر نیاز نیست به تعمیرگاه بروید و مسافت های طولانی را طی کنید. با آقای مکانیک تعمیرکار سیار به وسیله موتور سیکلت به محل شما آمده و خدمات تعمیرگاهی خود را در محل خود انجام خواهید داد. این امر باعث جلوگیری از آلودگی هوا، مشکلات ترافیکی، بهینه سازی سوخت و جلوگیری از هزینه های حمل و نقل خواهد بود.